Views Advanced Routing (8.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Options
id: Opsi

en: Defaults
id: Bawaan

en: Requirements
id: Persyaratan

en: Route
id: Rute
