Views Advanced Routing (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Options
ja: オプション

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Route
ja: ルート
