Views Advanced Routing (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Options
cs: Možnosti

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Route
cs: Cesta
