Views Advanced Routing (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Requirements
fa: نیازمندی‌ها

en: Route
fa: مسیر
