Views Advanced Routing (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Options
lv: Iespējas

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Route
lv: Maršruts
