Views Advanced Routing (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Route
ta: வழி
