Views Aggregator Plus (2.0.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Field
fr: Champ

en: Views
fr: Vues

en: Separator
fr: Séparateur

en: Sortable
fr: Classable

en: Align
fr: Aligner

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: Precision
fr: Précision

en: Default order
fr: Ordre par défaut

en: Default sort
fr: Tri par défaut

en: Parameter
fr: Paramètre

en: Sum
fr: Somme

en: Hide empty column
fr: Cacher les colonnes vides

en: Responsive
fr: Adaptatif

en: Columns info
fr: Info des colonnes

en: Column info
fr: Info de la colonne
