Views Aggregator Plus (2.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: Separator
he: מפריד

en: Maximum
he: מקסימום

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Align
he: יישור

en: Position
he: מיקום

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: Parameter
he: פרמטר

en: Sum
he: סְכוּם
