Views Aggregator Plus (2.0.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: None
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: Views
ru: Представление

en: Aggregation
ru: Сбор новостей

en: Separator
ru: Разделитель

en: Maximum
ru: Максимум

en: Sortable
ru: Может быть отсортирован

en: Align
ru: Выравнивание

en: Position
ru: Позиция

en: Percentage
ru: Процент

en: Minimum
ru: Минимум

en: Precision
ru: Точность

en: Default order
ru: Порядок по умолчанию

en: Default sort
ru: Сортировка по умолчанию

en: Parameter
ru: Параметр

en: Sum
ru: Сумма

en: Hide empty column
ru: Скрыть пустую колонку

en: Responsive
ru: Адаптивный

en: Columns info
ru: Информация о столбцах

en: Column info
ru: Информация о столбце
