Views Aggregator Plus (2.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: None
sl: Brez

en: Field
sl: Polje

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Position
sl: Položaj

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red
