Views Aggregator Plus (2.0.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Position
eo: Loko

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Precision
eo: Precizo

en: Default order
eo: Defaŭlta sinsekvo
