Views Aggregator Plus (2.0.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Align
hr: Poravnati

en: Position
hr: Pozicija

en: Precision
hr: Preciznost

en: Default order
hr: Zadani redoslijed
