Views Aggregator Plus (2.0.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Views
oc: Vistas

en: Separator
oc: Separador

en: Sortable
oc: Classable

en: Align
oc: Alinhar

en: Position
oc: Posicion

en: Default order
oc: Òrdre per defaut

en: Default sort
oc: Triada per defaut

en: Parameter
oc: Paramètre

en: Sum
oc: Somme

en: Hide empty column
oc: Amagar las colomnas vides
