Views Aggregator Plus (2.0.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: Aggregation
pl: Agregacja

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Position
pl: Pozycja

en: Percentage
pl: Procenty

en: Precision
pl: Dokładność

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: Parameter
pl: Parametr

en: Sum
pl: Suma

en: Hide empty column
pl: Ukryj pustą kolumnę

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Columns info
pl: Informacje o kolumnach

en: Column info
pl: Informacja o kolumnie
