Views Aggregator Plus (2.0.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: None
uk: Немає

en: Field
uk: Поле

en: Views
uk: Види

en: Aggregation
uk: Агрегація

en: Separator
uk: Розділювач

en: Maximum
uk: Максимум

en: Sortable
uk: Доступне для впорядкування

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Position
uk: Позиція

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Precision
uk: Точність

en: Default order
uk: Базова послідовність

en: Default sort
uk: Базове впорядкування

en: Parameter
uk: Параметр

en: Sum
uk: Сума

en: Median
uk: Середнє

en: Hide empty column
uk: Приховати порожній стовпчик

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Columns info
uk: Інформація про колонки

en: Column info
uk: Інформація про колонку
