Views Aggregator Plus (2.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Maximum
be: Максімум

en: Minimum
be: Мінімум

en: Precision
be: Дакладнасць

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні
