Views Aggregator Plus (2.0.2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: Separator
et: Eraldaja

en: Maximum
et: Maksimum

en: Sortable
et: Sorditav

en: Align
et: Joondus

en: Position
et: Asukoht

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: Parameter
et: Parameeter

en: Sum
et: Summa

en: Hide empty column
et: Peida tühi tulp

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Columns info
et: Veergude info

en: Column info
et: Tulba info
