Views Aggregator Plus (2.0.2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: Separator
fi: Erotin

en: Maximum
fi: Suurin

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Align
fi: Tasaa

en: Position
fi: Sijoitus

en: Minimum
fi: Pienin

en: Precision
fi: Tarkkuus

en: Default order
fi: Oletusjärjestys

en: Default sort
fi: Oletusjärjestys

en: Parameter
fi: Parametri

en: Sum
fi: Summa

en: Hide empty column
fi: Piilota tyhjä sarake

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Columns info
fi: Sarakkeiden tiedot

en: Column info
fi: Sarakkeen tiedot
