Views Aggregator Plus (2.0.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Position
lt: Pozicija

en: Percentage
lt: Procentas

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas
