Views Aggregator Plus (2.0.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Align
lv: Novietot

en: Position
lv: Pozīcija

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Sum
lv: Summa

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu

en: Responsive
lv: Responsīvs
