Views Aggregator Plus (2.0.2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Aggregation
pt: Agregação

en: Separator
pt: Separador

en: Maximum
pt: Máximo

en: Sortable
pt: Ordenável

en: Align
pt: Alinhar

en: Position
pt: Posição

en: Percentage
pt: Percentagem

en: Minimum
pt: Mínimo

en: Precision
pt: Precisão

en: Default order
pt: Ordem predefinida

en: Default sort
pt: Ordenação por omissão

en: Parameter
pt: Parâmetro

en: Sum
pt: Soma

en: Hide empty column
pt: Ocultar coluna vazia

en: Responsive
pt: Responsivo

en: Columns info
pt: Informação das colunas

en: Column info
pt: Informação da coluna
