Views Aggregator Plus (2.0.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Position
sk: Pozícia

en: Percentage
sk: Percent

en: Precision
sk: Presnosť

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: Default sort
sk: Predvolené poradie
