Views Aggregator Plus (2.0.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Precision
th: ความละเอียด

en: Default order
th: การจัดลำดับเริ่มต้น

en: Sum
th: ผลรวม
