Views Aggregator Plus (2.1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: فیلد

en: Views
fa: نماها

en: Separator
fa: جداکننده

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Align
fa: تراز

en: Position
fa: موقعیت

en: Minimum
fa: حداقل

en: Precision
fa: دقت

en: Default order
fa: ترتیب پیش‌فرض

en: Default sort
fa: مرتب‌سازی پیش‌فرض

en: Parameter
fa: پارامتر

en: Sum
fa: مجموع
