Views Aggregator Plus (2.1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Field
hy: Դաշտ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Precision
hy: Ճշգրտություն
