Views Aggregator Plus (2.1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: Views
nl: Overzichten

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Align
nl: Uitlijning

en: Position
nl: Positie

en: Precision
nl: Precisie

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: Sum
nl: Som

en: Hide empty column
nl: Lege kolom verbergen

en: Table with aggregation options
nl: Tabel met aggregatie-opties

en: Columns info
nl: Kolommeninformatie

en: Column info
nl: Kolominformatie
