Views Aggregator Plus (2.1.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Views
ro: Vizualizări

en: Maximum
ro: Maxim

en: Sortable
ro: Sortabil

en: Align
ro: Aliniere

en: Position
ro: Poziție

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Minimum
ro: Minim

en: Precision
ro: Precizie

en: Default order
ro: Ordinea predefinită

en: Default sort
ro: Sortare implicită

en: Parameter
ro: Parametru

en: Sum
ro: Sumă

en: Hide empty column
ro: Ascundeți coloana goală

en: Responsive
ro: Adaptiv

en: Columns info
ro: Informații coloane

en: Column info
ro: Informații coloană
