Views Aggregator Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Maximum
sv: Största

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Align
sv: Justera

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Default order
sv: Förvald ordning

en: Default sort
sv: Förvald sortering

en: Sum
sv: Summa

en: Hide empty column
sv: Dölj tom kolumn

en: Responsive
sv: Följsam
