Views Aggregator Plus (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: Align
hu: Igazítás

en: Default order
hu: Alapértelmezés szerinti sorrend

en: Default sort
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: Parameter
hu: Paraméter

en: Sum
hu: Összegzés

en: Hide empty column
hu: Üres oszlop elrejtése

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó
