Views Aggregator Plus (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: None
id: Tiada

en: Field
id: Bidang

en: Views
id: View

en: Separator
id: Pemisah

en: Maximum
id: Maksimum

en: Sortable
id: Dapat disortir

en: Align
id: Ratakan

en: Percentage
id: Persentase

en: Default order
id: Urutan standar

en: Default sort
id: Urutan baku

en: Sum
id: Jumlah

en: Hide empty column
id: Sembunyikan kolom kosong

en: Responsive
id: Responsif
