Views Aggregator Plus (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Position
te: స్థానం

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Precision
te: ఖచ్చితత్వం

en: Sum
te: మొత్తం
