Views Aggregator Plus (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Sortable
hi: क्रमित करने योग्य

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: Minimum
hi: न्यूनतम

en: Default order
hi: तयशुदा क्रम
