Views Aggregator Plus (8.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Field
ku: خانە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Default order
ku: ڕێکخستنی بنەڕەتی
