Views area menu block (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Custom
it: Personalizzato

en: Display title
it: Titolo mostrato

en: Menus
it: Menù

en: Bypass access checks
it: Saltare i controlli di accesso

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
it: Se attivata, i permessi di accesso per il rendering dell'entità non verranno controllati.
