Views area menu block (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: Display title
es: Mostrar título

en: Menus
es: Menús

en: Bypass access checks
es: Evitar comprobación de acceso

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
es: Si está habilitado, no se comprueban los permisos de acceso para renderizar la entidad.
