Views area menu block (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Menus
fi: Valikot

en: Bypass access checks
fi: Ohita oikeuksien tarkistus

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
fi: Jos tämä on valittuna, käyttöoikeuksia ei tarkisteta entiteettiä renderöitäessä.
