Views area menu block (1.0.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: Menus
nl: Menu's

en: Bypass access checks
nl: Toegangscontroles omzeilen

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
nl: Indien ingeschakeld worden toegangsrechten om de entiteit weer te geven niet gecontroleerd.
