Views area menu block (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Display title
sv: Titel för visning

en: Menus
sv: Menyer

en: Bypass access checks
sv: Kringgå åtkomstkontroller

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
sv: Om aktiverad kommer inte åtkomstbehörigheter för generering av objekt kontrolleras.
