Views Token Argument (2.0.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Token
uk: Замінник

en: views
uk: види

en: Or
uk: Або

en: And
uk: Та

en: Browse available tokens
uk: Оглянути доступні замінники
