Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Views
ar: الرؤى

en: Fields
ar: الحقول

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument

en: Tabs display toggle
ar: تبديل عرض علامات التبويب
