Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Views
az: Görünüşlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Tab weight
az: Tab çəkisi

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş
