Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Fields
be: Палі

en: Arguments
be: Аргументы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
