Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Arguments
cy: Argiau

en: Tab weight
cy: Pwysau'r tab
