Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Fields
da: Felter

en: Tab
da: Fane

en: Arguments
da: Parametre

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Tab weight
da: Fanevægt

en: @argument title
da: @argument titel

en: Use replacement tokens from the first row
da: Brug erstatnings-tokens fra den første række

en: Should replacement tokens be used from the first row
da: Anvend erstatnings-tokens fra den første række

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
da: Følgende tokens er tilgængelige. Du kan bruge Twig-syntaks i dette felt.

en: Tabs display toggle
da: Omskifter til faneblade
