Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Views
es: Vistas

en: Fields
es: Campos

en: Arguments
es: Argumentos

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Tab title
es: Título de pestaña

en: Tab weight
es: Peso de solapa

en: @argument title
es: Título de @argument

en: @argument input
es: Entrada de @argument

en: Use replacement tokens from the first row
es: Utilice tokens de reemplazo de la primera fila

en: Should replacement tokens be used from the first row
es: Si debe mostrarse tokens de sustitución desde la primera fila

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
es: Las siguientes cadenas de reemplazo están disponibles. Puede utilizar sintaxis Twig en este campo.

en: Tabs display toggle
es: Conmutación de la visualización de las pestañas

en: You may include the following allowed HTML tags with these "Replacement patterns": <code>@tags</code>
es: Puede incluir las siguientes etiquetas HTML permitidas con estos "patrones de reemplazo": <code> @tags </code>
