Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Views
fi: Näkymät

en: Fields
fi: Kentät

en: Tab
fi: Välilehti

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Tab weight
fi: Välilehden painoarvo

en: @argument title
fi: @argument otsikko

en: @argument input
fi: @argument syöte

en: Use replacement tokens from the first row
fi: Käytä korvausarvoja ensimmäiseltä riviltä
