Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Fields
hr: Polja

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
