Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Fields
is: Svæði

en: Arguments
is: Rök
