Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Fields
ka: ველები

en: Arguments
ka: არგუმენტები
