Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Views
lv: Skati

en: Fields
lv: Lauki

en: Tab
lv: Cilne

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Tab weight
lv: Cilnes svars

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade
